پیرمرد و مالیات

مامور اداره مالیات (آی آر اس) تصمیم میگرد تا پدر بزرگ پیری را حسابرسی بکند و اورا با فرستادن احضاریه ای به اداره مالیات فرامی خواند .

حسابرس اداره مالیات شگفت زده می شود هنگامی که می بیند پدربزرگ همراه وکیلش به اداره آمدند .

حسابرس می گوید : «خوب آقا ؛ شما زندگی بسیار لوکس وفوق العاده ای دارید ولی شغل تمام وقتی هم ندارید ، که می تواند گویای این باشد که شما ازراه قمار این پولهارا بدست می آورید . مطمئن نیستم اداره مالیات این موضوع را قبول کند ».

پدربزرگ پاسخ میدهد : « من یک قمارباز ماهر هستم آیا حاضرید آنرا با یک نمایش کوچک ثابت کنم ؟ » .

حسابرس فکری میکند و پاسخ میدهد اشکال ندارد .

پدربزرگ میگوید ، با شما هزار دلار شرط میبندم که چشم خودم را گاز بگیرم .

حسابرس یک لحظه فکر میکند و می گوید ، شرط .

پدربزرگ چشم شیشه ای خود را در می آوردو آنرا گاز میگیرد .

حسابرس چانه اش از شگفتی می افتد .

پدربزرگ می گوید ، حالا با شما شرط دوهزار دلار میبندم که می توانم چشم دیگرم را هم گاز بگیرم .

حالا که حسابرس میداند پدر بزرگ نمی تواند از هردوچشم نابینا باشد فوری شرط را می پذیرد .

پدربزرگ دندان های مصنوعی اش را درمی آورد و چشم بینای دیگرش را گاز میگیرد .

حسابرس همانطور که در شگفتی بود بسیار ناراحت است که سه هزار دلار به این مرد باخته است و وکیل این آقا هم شاهد ماجرا است ، حسابرس در این زمان بسیار ناراحت واعصابش خط خطی است .

پدربزرگ می گوید میخواهی بی حساب بشویم؟ سه هزار دلار باشما شرط میبندم که این سوی میز شما بایستم و از اینجا به آن سبد آشغال ادرار کنم بدون اینکه قطره ای به زمین بین این دو بریزد .

حسابرس که دوبار سوخته بود بسیار محتاط است و با دقت نگاه میکند و مطمئن میشود که امکان ندارد این پیرمرد بتواند چنین هنری را از خود نشان بدهد بنابراین می پذیرد .

پدربزرگ در کنار میز تحریر می ایستد و زیپ شلوار را بازمیکند ولی باوجود اینکه با فشار لازم کاررا انجام میدهد نمی تواند جریان را به سبد آشغال برساند و بنابراین تمام میز حسابرس را حسابی آلوده و مرطوب میکند .

حسابرس نمی تواند از خوشحالی در پوست بگنجد ، وباخود میگوید یک زخم باخت را به یک پیروزی مبدل کردم . ولی وکیل پدربزرگ را میبیند که سرش را میان دستهایش گرفته است ، میپرسد شما حالتان خوب است؟

وکیل پاسخ میدهد « نه ، واقعا نه » . امروز صبح هنگامیکه پدربزرگ به من گفت به منظور حسابرسی احضاریه دریافت داشته ، بامن ۲۵ هزار دلار شرط بست که به اینجا بیاید و به سرتاسر میزتحریر شما ادرار خواهد کرد و با اینکارش شما بسیار هم خوشحال خواهید بود !


نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : http://polop.ir/?p=668

حتما ببینید

احساس تنبلی بعدازظهرها از کجا می آید؟w

احساس تنبلی بعدازظهرها از کجا می آید؟ 👈این احساس به شما میگوید سطح مایعات بدنتان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + یک =