خانه / طنز و سرگرمی / اگر عکاسی حرفه ای بودید ، از چه چیزی عکس می گرفتید ؟
www.polop.ir

اگر عکاسی حرفه ای بودید ، از چه چیزی عکس می گرفتید ؟

نتیجه نظرسنجی شماره دو ( تعداد شرکت کننده ۵۰ نفر )

(این نظر سنجی در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۸۹ در همین سایت برگزار شده است)

 

سوال : اگر عکاسی حرفه ای بودید ، از چه چیزی عکس می گرفتید ؟

۱ – از خودم ( ۶ رای – ۱۲ درصد )

۲ – سایه سیاستمداران ( ۱۳ رای – ۲۶ درصد )

۳ – سرعت و هزینه اینترنت ( ۹ رای – ۱۸ درصد )

۴ – سوتی های دیگران ( ۶ رای – ۱۲ درصد )

۵ – شادی های دیگران ( ۱۶ رای – ۳۲ درصد )
توضیحات اضافه :

همانطور که ملاحظه می کنید ، گزینه پنجم با کسب ۱۶ رای و ۳۲ درصد از مجموع آراء ، مقام اول این تورنمنت را کسب کرد ونه تنها باعث شادی مردم شد بلکه دل نا امیدان را نیز شاد نمود که مشت محکمی بود بر دهان بیگانگان و تروریست ها . در نتیجه باید به رای دهندگان این گزینه تبریک گفت و برایشان آرزوی موفقیت کرد چون کسی که به فکر شاد کردن و شاد دیدن مردم باشد را باید طلا گرفت هر چند امروزه با توجه به بالا بودن قیمت طلا ، اینگونه افراد خیلی کم پیدا می شوند .

گزینه دوم ۱۳ رای یا بهتر است بگویم ۱۲ بعلاوه ۱ رای را بدست آورده است .

کسب این عدد کاملا اتفاقی واز روی شانس بوده است و نحس بودن عدد ۱۳ را نمی توان به  سیاستمداران نسبت داد زیرا آنها موجودات خوبی هستند . کار سیاست یکی از خطرناک ترین و وحشتناک ترین کارهای دنیاست به طوریکه از جهت خطرناک بودن در پاره ای جهات از کار آتش نشان ها پیشی گرفته است .

مطمئنا رای دهندگان به این گزینه ، هدفشان سایه سیاستمداران بوده است نه خود آنها ، چون اگر به سایه آنها توجه کنید ، متوجه سیاه بودن ، ترسناک بودن ، ناپایدار بودن و بسیاری از ویژگیهای خوب دیگر می شوید .

گزینه سوم ۹ رای را کسب کرده است . پایین بودن تعداد رای نسبت به دو گزینه ۵ و ۳ نشان دهنده سرعت پایین اینترنت است وبالا بودن تعداد رای نسبت به دو گزینه ۱ و ۴ نشان دهنده هزینه بالای اینترنت است .

شما دوستان عزیز اگر این نکته را مد نظر داشته باشید که پایین نگه داشتن سرعت اینترنت می تواند کمک بسزایی در امر رصد اینترنت داشته باشد ، دیگر از سرعت پایین و هزینه بالای اینترنت ناراحت نمی شوید .

رای دهندگان به این گزینه حتما با من موافقن که پرداختن به مبحث اینترنت نیازمند دانش و دقت زیادی است چون خطوط اینترنت را نمی توان به هیچ طریقی ضد لنگر کشتی ساخت ، پس باید همیشه منتظر اتفاقات و رویدادهای جدیدتری باشیم .

گزینه اول ۶ رای را بدست آورده است . عکس گرفتن از خود نیازمند مهارت بالایی است وعکاس مورد نظر ممکن است از آیینه ، شیشه تمیز ، سطح صاف و براق خیابان ، آب صاف و زلال جوی آب ، پیشانی سفید و براق برخی افراد و بسیاری از ابزار آلات وادوات غیر جنگی و تاکتیک های پیشرفته و لو نرفته ، استفاده کند ، در غیر اینصورت بهتر است به فکر خرید دوربین عکاسی جدید باشد .

گزینه چهارم همانند گزینه اول ۶ رای را کسب کرده است . اینکه ما فقط جنبه های منفی دیگران را ببینیم می تواند هم خوب باشد وهم بد . خوب از آن جهت که جنبه انتقادی داشته باشد و باعث پیشرفت خود و دیگران شود یا به قولی ، سازنده و صرفا جهت رفع نقطه ضعف دیگران باشد . بد است از آن جهت که جنبه تمسخر داشته باشد ، که نه تنها سازنده نیست بلکه موجب تخریب شخصیت خود و دیگران می شود ودر برخی موارد باعث فیلتر شدن افکار و اندیشه ها می شود ! .

( سحم )


نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : http://polop.ir/?p=1625

همچنین ببینید

ساخت چین

رفتم فنلاند و گوشی چینی بهم انداختند . اومدم کلیه هامو اهدا کنم  اما گفتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی : *