خانه / طنز و سرگرمی / فوتبال ما آخر به کجا می رسه ؟
www.polop.ir

فوتبال ما آخر به کجا می رسه ؟

نتیجه نظرسنجی شماره چهارم ( تعداد شرکت کننده ۵۱ نفر )

(این نظر سنجی در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ در همین سایت برگزار شده است)

 

سوال : فوتبال ما آخر به کجا می رسه ؟

۱ – از همون جایی که اومده ( ۶ رای – ۱۱/۷۶ درصد )

۲ – خط پایان ( ۱۰ رای – ۱۹/۶۱ درصد )

۳ – این داستان ادامه دارد . . . ( ۱۴ رای – ۲۷/۴۵ درصد )

۴ – قابل پیش بینی نیست ( ۱۱ رای – ۲۱/۵۷ درصد )

۵ – همون دشت که آهو . . . ( ۱۰ رای – ۱۹/۶۱ درصد )

توضیحات اضافه :

گزینه سوم با کسب ۱۴ رای بیشترین رای را کسب نموده است .

داستان فوتبال ما همیشه از داستان های پرطرفدار و دنباله دار بوده است و از آنجا که فصل های قبلی این سریال با موفقیت اکران شده ، به دست اندر کارانش خسته نباشید می گوییم و منتظر فصل های بعدی این سریال هستیم .

گزینه چهارم ۱۱ رای را بدست آورده است .

مسلما برخی اتفاقات را نمی توان پیش بینی نمود مثلا اینکه ممکن است همین فردا قهرمان شویم . بنابراین نباید نا امید شده و باید به پیش بینی های خود ادامه دهیم و در این راه می بایست از جانوران حلال گوشت استفاده کنیم نه اختاپوس ، به طور مثال خروسی را بر روی دیوار قرار دهیم ، اگر تخم مرغش این ور دیوار افتاد قهرمان می شویم و اگر آن ور افتاد در آینده قهرمان خواهیم شد .

گزینه های دوم و پنجم مشترکا ۱۰ رای را کسب کرده اند .

تنها هنگامی به خط پایان می رسیم که یا توپمان بترکد یا میخ کفش بازیکنان کج شود یا سوت داور در حلق بازیکن خاطی گیر کند و خفه شود یا ناظر فیفا خواب بماند و یا کمیته انضباطی تنبیه شود ، در غیر این موارد مطمئن باشید هیچ وقت به خط پایان نمی رسیم اگر هم برسیم ، این خط پایان در همان دشت که آهو … قرار خواهد گرفت و با این وجود مطمئن باشید که روی چمن های مرغوب آن دشت دوباره از پایه شروع خواهیم کرد .

گزینه اول ۶ رای و کمترین آراء را بدست آورده است پس هیچوقت فوتبال ما به جای اولیه خود بر نمی گردد چون همان جا که فوتبال ما از آنجا آمده ، سقف قراردادها یک طبقه زیر زمین بوده ولی اینجا تعداد طبقه ها قابل شمارش نیست و از نوع بساز و بنداز هستند .

البته برخی شایعات حاکی از آن است که فوتبال ما از چین وارد شده است و برخی دیگر معتقدند دست ساز بوده و تولید داخل است . حال با این وجود شاید بدون فوتبال بتوانیم در سایر رشته های ورزشی حتی در سطح جهانی زبانزد شویم اما این نکته را باید بدانید که ویژگی مهم و محبوبیت فوتبال ما ناشی از همین متفاوت بودنش است !

( سحم )


نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : http://polop.ir/?p=1633

همچنین ببینید

ساخت چین

رفتم فنلاند و گوشی چینی بهم انداختند . اومدم کلیه هامو اهدا کنم  اما گفتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی : *