✍ ۱۰ نکته در چربی‌ سوزی:

✍ ۱۰ نکته در چربی‌ سوزی:

✍ ۱۰ نکته در چربی‌ سوزی:

 

۱) به جای انتخاب یک رژیم غذایی سعی‌ کنید عادات بد غذایی خود را برای همیشه تغییر دهید.رژیم غذایی شما هنگامی که پایان برسد احتمال اینکه شما دوباره چربی‌ و اضافه وزن پیدا کنید زیاد است چون شما دوباره به همان عادات ضعیف غذایی خود باز خواهید گشت.
۲) تا آنجائی که امکان دارد از شکر سفید اجتناب کنید.از جمله این موارد می‌توان به غذاهای فرآوری شده شامل شکر اضافه اشاره کرد.
۳) تا جایی که میتوانید از مصرف آرد سفید اجتناب کنید.
۴) به خود گرسنگی ندهید.یکی‌ از بدترین راه‌ها برای کاهش وزن گرسنگی می‌باشد.با این کار نه تنها شما عضلات با ارزش خود را از دست می‌دهید بلکه احتمال افزایش وزن بعد از این دوره وجود دارد.مردان نباید کمتر از ۱۸۰۰ کالری در روز مصرف کنند و برای زنان نیز این مقدار ۱۲۰۰ کالری می‌باشد.

۵) خوردن غذا در آخر شب مشکلی‌ ندارد و فرایند چربی‌ سوزی را کند نمیکند به شرطی که میزان مصرف کالری شما در روز معقول باشد و متناسب با اهداف شما باشد.
۶) وقتی‌ که یک رژیم چربی‌ سوزی را آغاز کردید در تمرینات خود عجله نکنید و هر روز به انجام تمرینات نپردازید.به آهستگی و با جلسات کم فشار شروع کنید و کم کم افزایش دهید.اگر شما بیش از حد به خود فشار وارد کنید احتمال از دست رفتن انگیزه شما زیاد خواهد شد.
۷) در هفته یک وعده تقلبی برای خود در نظر بگیرید و در این وعده هر آنچه که می‌خواهید بخورید.البته این مقدار نیز باید معقول باشد و بیش از حد افراط نکنید.
۸) شکم در آشپزخانه ساخته میشود.انجام تکرارهای بی‌ نهات از کرانچ و دراز و نشست باعث مشخص شدن عضلات شش تکه شکمی شما نمی‌شود.تنها کاهش وزن میتواند این کار را انجام دهد و کاهش وزن نیز از طریق کاهش کالری روزانه صورت می‌گیرد.عضلات شکم خود را نیز همانند سایر عضلات تمرین دهید.
۹) آبمیوه‌های کارخانه ای‌ انتخاب مناسبی نمی‌باشند.ارزش این ابمیوه‌ها بسیار کم می‌باشد و تنها چیزی که شما مینوشید شکر و آب است.بهتر است که فقط از میوه‌ها استفاده کنید.
۱۰) اطمینان حاصل کنید که در روز به مقدار کافی‌ پروتئین دریافت می‌کنید مخصوصاً هنگامی که تمرین می‌کنید.مردان باید حداقل روی ۱۵۰ گرم پروتئین در روز تمرکز کنند و این مقدار در زنان ۱۰۰ گرم می‌باشد.


✍ ۱۰ نکته در چربی‌ سوزی:
نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : http://polop.ir/?p=21411

حتما ببینید

درصد چربی سوزی #شکم بانوان

درصد چربی سوزی #شکم بانوان

❇️درصد چربی سوزی #شکم بانوان 1⃣چربی سوزی را باید ۳۰۰%گرفت ۱۰۰%رژیم بدون #رژیم #کاهش وزن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

3 + بیست =