3 اشتباه بزرگ در رژیم لاغری

3 اشتباه بزرگ در رژیم لاغری

3 اشتباه بزرگ در رژیم لاغری

1- نوشیدنیهای پر کالری
بسیاری از ما کالری نوشیدنیها را به حساب نمی آوریم. این اشتباه بزرگی است چون بسیاری از نوشیدنیها مانند انواع نوشابه ها بیش از 500 کالری دارند. حتی کالری موجود در آب میوه و نوشابه نیز به سرعت میتواند موجب اضافه وزن شما شود. بدتر از آن این است که کالریهای مایعات گرسنگی را برطرف نمیکنند و پس از یک نوشیدنی پرکالری، کمتر از حالت معمول غذا نمیخورید.

2-مصرف خیلی کم آب
یکی از ساده ترین اشتباهات در برنامه کاهش وزن مصرف کم آب است که به راحتی میتوان آن را اصلاح کرد. آب برای سوزاندن کالری توسط بدن ضروری است. اگر بدن بی آب شود متابولیسم نیز تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش می یابد. بنابراین باید آب کافی برای هر وعده و میان وعده بنوشید.

3- عدم مصرف لبنیات
برخی افرادی که رژیم گرفته اند به شدت از مصرف شیر و از این قبیل محصولات خودداری میکنند اما باید به این نکته توجه داشت که پرهیز کامل از محصولات لبنی ممکن است نتیجه عکس در بر داشته باشد. برخی تحقیقات نشان میدهند بدن اگر کلسیم کافی دریافت کند چربی بیشتری میسوزاند و در صورت عدم دریافت کلسیم کافی بیشتر چربی تولید میکند. مکملهای کلسیم فواید مواد غذایی حاوی کلسیم را ندارند بنابراین مصرف لبنیات لازم است. از محصولات لبنی کم چرب یا بدون چربی استفاده کنید.


3 اشتباه بزرگ در رژیم لاغری
نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : http://polop.ir/?p=23634

حتما ببینید

آیا شکم بزرگ شما باعث خجالت شما می شود؟

آیا شکم بزرگ شما باعث خجالت شما می شود؟

آیا شکم بزرگ شما باعث خجالت شما می شود؟ به جای خجالت کشیدن کارهای زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

چهار × یک =