دوچرخه سواری بهترین ورزش برای درمان چاقی

دوچرخه سواری بهترین ورزش برای درمان چاقی

🔴دوچرخه سواری بهترین ورزش برای درمان چاقی🔴

دوچرخه سواری یکی از 5 ورزش مهم برای درمان چاقی و البته ورزش بسیار محبوبی است. در واقع دوچرخه سواری نقطه شروع خوبیست برای کسی که می خواهد یک تمرین بزرگ هوازی و یا قلبی عروقی را در بودجه خود بگنجاند. نه فقط به این دلیل که این ورزش نسبتا ارزان است بلکه بخاطر اینکه فشار کمتری بر مفاصل زانو و مچ پا نیز وارد می کند.

 

استفاده از دوچرخه همچنین بسیار راحت است. با چند صد هزار تومان ، شما می توانید یکی از آنها را بخرید. شما می توانید دوچرخه طراحی شده با صندلی های قابل تنظیم را با توجه به هر نوع شکل و اندازه بدن ، بطوریکه راحتی مورد نیاز در طی ورزش فراهم شود ، تهیه کنید.

شما می توانید دوچرخه ایستاده و یا خوابیده نیز انتخاب کنید. دوچرخه های خوابیده با مزیت ارائه پشتي براي کمر و تمرین بهتر بر روی عضلات کمر طراحی می شوند.

 

بسته به سرعت شما ، این ورزش می تواند حقیقتا سوزاننده کالری باشد. سواری در خارج از منزل همیشه لذت بخش تر بوده ، اما اگر شما از نظر زمان محدودیت دارید ، می توانید با دوچرخه ثابت با کیفیت خوب ورزش کنید. نظر شما در مورد سواری در حالی تماشای تلویزیون چیست؟شما می توانید با دوچرخه سواری بین 500 تا 1000 کالری در هر ساعت بسوزانید.

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴


دوچرخه سواری بهترین ورزش برای درمان چاقی
نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : http://polop.ir/?p=30911

حتما ببینید

عجولید؟ورزشهای سریع با شدت بالا را انتخاب کنید

عجولید؟ورزشهای سریع با شدت بالا را انتخاب کنید

عجولید؟ورزشهای سریع با شدت بالا را انتخاب کنید کریس فری تگ، کارشناس تناسب اندام و عضو هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

19 − هجده =