چاق شدن صورت

چاق شدن صورت

🔆♻️ چاق شدن صورت ♻️🔆

🔰۱- سیب زمینی پخته شده و یا آب پز شده در چاقی صورت بسیار تاثیر دارد در حالی که در چاق شدن اندام تاثیرش نسبت به مواد غذاهای دیگری که حاوی نشاسته می باشند بسیار کم تر می باشد.

🔰۲- در طول روز حتما از مایعات زیادی بنوشید از جمله نوشیدن زیاد آب و سایر آب میوه که شاید بهترین و کم هزینه ترین راه هم برای لطافت بخشیدن به پوست و چاقی صورت می باشد.
🔰۳- از مواد قندی که حاوی قند طبیعی نیز می باشند می توان برای چاقی صورت بهره گرفت همانند شیره خرما و شیره انگور که در تپل شدن صورت می تواند به شما بسیار کمک کند.

🔰۴- ورزش کنید زیرا ورزش کردن،مخصوصا ورزش های هوازی به شادابی و چاق شدن صورت بسیار کمک خواهد کرد.
🔰۵- از مواد غذایی که کربوهیدرات بالایی دارند استفاده کنید همانند: آب هویچ به همراه آب نارگیل و شکر که بهترین زمان مصرف این نوشیدنی ها صبح می باشد.
🔰۶- چهار نوع میوه و سیفجات که نباید از خوردن آن ها غافل شوید:گوجه فرنگی،کلم،کاهو،خیار.

🔰۷- در صبحانه خود همیشه عسل مصرف کنید زیرا شیرینی عسل با تحریک ترشح هورمون بتاآندروفین، نشاط‌ آور است.صرف عسل صبح‌ها مناسب‌تر است و همراه شیر یا داخل چای یا همراه مقدار اندکی خامه یا کره بسیار خوب است؛ البته اگر اضافه وزن ندارید.
🔰۸- غذاهای دریایی می تواند در چاقی صورت بسیار کمک کند،البته غذاهای دریایی را بسیاری از دکتر های تغذیه از لحاظ علمی برای چاقی صورت تایید کرده اند و می تواند گزینه خوبی برای رسیدن شما به هدف اصلیتان که چاقی و پر شدن صورت است، می باشد.
🔰۹- مخلوطی از سیر خشک،آرد برنج و نشاسته را روزی ۲ قاشق می توانید قبل از خواب میل کنید که این مخلوط شاید در کمترین مدت زمانی باعث پف دار شدن صورت شما و در نهایت چاقی این بخش بسیار مهم شود.
🔰۱۰- قرص ویتامینEروزی ۴۰۰واحد و قرص ایمدین( Imedeen) را نیز شبی ۱ عدد میل کنید


چاق شدن صورت
نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : https://polop.ir/?p=30387

حتما ببینید

فواید مصرف سیر بصورت ناشتا :

فواید مصرف سیر بصورت ناشتا :

⚫️ فواید مصرف سیر بصورت ناشتا : 🔻 درمان عفونت های تنفسی 🔻 درمان زخم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

20 − 3 =