اگر میخواهید مادر شوهرتان عاشق شما شود ، حتما" بخوانید.❗️

اگر میخواهید مادر شوهرتان عاشق شما شود ، حتما” بخوانید.❗️

#مادر_شوهر
#ارتباط
#مهم
#آموزشي

اگر میخواهید مادر شوهرتان عاشق شما شود ، حتما” بخوانید.❗️
رموز ارتباط با مادرشوهر
✅ یکی از سخت ترین رابطه هایی که ما خانم ها برقرار می کنیم، با خانواده شوهر و خصوصا” مادرشوهر است.😐😐😐 وقتی ما ازدواج می کنیم، اکثرمان توجه نمی کنیم که با یک خانواده دیگر وصلت کرده ایم. ☝️☝️ممکن است این خانواده رسم و رسوم، رفتارها و عادت هایی برخلاف ما داشته باشند. زمانیکه این اختلاف نظرها یا اختلاف در زمینه رسم و رسوم و غیره وارد خانواده شما شد، کشمکش و درگیری شروع می شود.😧😧 بنابراین چقدر درگیری قابل تحمل و پذیرفتنی است؟
این موضوع بستگی به افرادی دارد که وارد بحث می شوند.
✅ اگر شما با همه افراد روابط خوبی برقرار می کنید و هنر ارتباط برقرار کردن را دارید، بعید نیست که روابط خوبی نیز با مادر همسرتان داشته باشید زیرا ارتباط یک مهارت اجتماعی است.

✔️پیش از هرچیز خوب است مادرشوهر را بشناسید.

مادرشوهر کیست❓❓❓😫

1⃣ اول اینکه مادرشوهر یک خانم است.👩👩بنابراین او هم مثل شما روزی مادرشوهر داشته و اگر بخواهید او را دور بزنید یا عروس بازی در بیاورید زود می فهمد، زیرا 4تا پیراهن بیشتر از شما پاره کرده و مدت هاست که نقش عروس را بازی می کند.
2⃣ دوم اینکه او هم یک انسان مثل شماست. این را گفتم برای اینکه بدانید برخی، مادرشوهرها را دارای قدرت های اسطوره ای می دانند که چندان واقعی نیست.
3⃣ مادرشوهر یک مادر است.
مادربودن با دلسوزبودن و مهربان بودن توأم است. ☝️☝️☝️اگر می بینید مادرشوهری زیاد سراغ عروس و داماد را می گیرد از بدجنسی نیست؛ کمی مربوط به کنجکاوی های زنانه است 😉و بسیاری به سراغ دل نگرانی های زنانه.😨

4⃣ مادرشوهر دل نازک است.😥 نیره ساجدی روانشناس خانواده می گوید: مادرشوهر همیشه آن شخصیت با صلابت و قدرتمندی نیست که شما در تلویزیون دیده اید. خیلی از مادرشوهرها از نسل قبلی و خانواده سنتی آمده اند. در خانواده های سنتی گاهی زنان بالاترین ظلم را به یکدیگر روا می داشتند.

این روانشناس می افزاید: گاهی مادرشوهر مادر رنج دیده ای است که از فرزند خود جز پرخاش ندیده و حالا که می بیند پسرش وقتی به ثمر نشسته همه کارهایی را که از او دریغ می کرده در حق همسرش روا می دارد، دلشکسته می شود و گاهی خود را با عروس مقایسه می کند و می خواهد جایگاه خود را در مقابل عروس بازتعریف کند. گاهی نیز همه این کارها به خاطر دلتنگی است و یک رفت و آمد ساده ولو برای نیم ساعت می تواند این دلتنگی ها را کاهش دهد.
🌹


اگر میخواهید مادر شوهرتان عاشق شما شود ، حتما" بخوانید.❗️
نویسنده :
لینک کوتاه این مطلب : https://polop.ir/?p=38121

حتما ببینید

سیاست_رفتاری

سیاست_رفتاری

#سیاست_رفتاری ❣در مقابل همسر خود،از ازدواج خود اظهار پشیمانے نڪنیم؛ ❣زندگے و روابط خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

سه + بیست =